Naar inhoud

Winkelmandje

Je winkelmandje is leeg

Wettelijke kennisgeving

WETTELIJKE VERMELDINGEN

Uitgever van de site

De site crocrobo.com wordt uitgegeven en verspreid door de vennootschap Nila SAS, vereenvoudigde vennootschap op aandelen met een kapitaal van 25 000 euro.
Maatschappelijke zetel: 49 rue Racapé, 44300 Nantes — Frankrijk
Ingeschreven in het handelsregister (RCS) van Nantes onder het nummer 953 774 569 (SIREN: 953 774 569)
Btw-nummer: FR65 953 774 569
Verantwoordelijke uitgever: Nadya Jahan, Voorzitster van de vennootschap Nila SAS
Contact: bonjour@crocrobo.com — Telefoon / WhatsApp: +33 (0)7 56 80 27 50 — klantendienst 7 dagen op 7 bereikbaar via chat en WhatsApp vanaf de pagina Contact van de site.

Hosting van de site

De site wordt gehost door Shopify International Limited, Victoria Buildings, 2nd Floor, 1-2 Haddington Road, Dublin 4, D04 XN32, Ierland — www.shopify.com.

Intellectuele eigendom

De volledige site (teksten, afbeeldingen, foto's, grafische elementen, logo, merk Crocrobō Paris) is de exclusieve eigendom van de vennootschap Nila SAS. Geen enkele reproductie of weergave mag plaatsvinden zonder de voorafgaande schriftelijke toestemming van de vennootschap Nila SAS.

Inhoud van de site

Ondanks alle gebruikelijke zorg die aan de realisatie van deze site en aan de regelmatige actualisering ervan wordt besteed, kunnen er fouten in de gepresenteerde informatie en/of documenten zijn geslopen. De vennootschap Nila SAS kan de juistheid, de nauwkeurigheid of de volledigheid van de op deze site beschikbaar gestelde informatie niet garanderen, en kan niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele fouten. Stelt u er vast, meld ze dan per e-mail aan bonjour@crocrobo.com zodat wij de nodige correcties kunnen doorvoeren. De vennootschap Nila SAS behoudt zich het recht voor de inhoud op elk moment en zonder voorafgaande kennisgeving te corrigeren.

Persoonsgegevens

De op deze site verzamelde persoonsgegevens worden verwerkt overeenkomstig Verordening (EU) 2016/679 van 27 april 2016 (AVG) en de gewijzigde Franse wet « Informatique et Libertés » van 6 januari 1978. De gebruikers van de site beschikken over een recht op inzage, rectificatie, wissing, beperking, bezwaar en overdraagbaarheid van de hen betreffende gegevens, dat zij kunnen uitoefenen:

– per e-mail: bonjour@crocrobo.com
– per post: Société Nila SAS — Service Clients, 49 rue Racapé, 44300 Nantes, Frankrijk

Bij problemen kunnen gebruikers een klacht indienen bij de CNIL (www.cnil.fr). Voor meer informatie over de gegevensverwerking en het gebruik van cookies raadpleegt u het Privacybeleid.